CURSO 2020-21

 

ACTIVIDADES / EKINTZAK

 

 

DICIEMBRE / ABENDUA

 

1

  • --

+2/17

PIANO ENTZUNALDIA / AUDICIÓN DE PIANO

Irakasleak: Elena Cadierno eta Olga Arrondo

2

  •  

+2/17

SAXOFOI ENTZUNALDIA / AUDICIÓN DE SAXOFÓN

Irakaslea: Alain Sancho – Pianojolea: Maitane Abasolo

3

 

+2/17

GANBARA MUSIKA ENTZUNALDIA / AUDICIÓN DE MÚSICA DE CÁMARA

Irakasleak: Aintzane Barona eta Aitor Gullón

3

 

+2/16

KLARINETE ENTZUNALDIA / AUDICIÓN DE CLARINETE

Irakaslea: Mikel Cortés – Pianojolea: Mario Lerena

4

 

+2/16

ARPA ENZTUNALDIA / AUDICIÓN DE ARPA

Irakaslea: Ane Arteche

9

 

+2/17

FLAUTA ENTZUNALDIA / AUDICIÓN DE FLAUTA

Irakaslea: Mikel Piris – Pianojolea: Ales Larrazabal

10

 

+2/16

PERKUSIO ENTZUNALDIA / AUDICIÓN DE PERCUSIÓN

Irakasleak: Olaia Montoya eta Laura Ilardia – Pianojolea: Itxaso Sainz de la Maza

10

 

+2/17

SAXOFOI ENTZUNALDIA / AUDICIÓN DE SAXOFÓN

Irakaslea: Alberto Mielgo – Pianojolea: Maitane Abasolo

14

19:00

Auditorioa

KANTU MINTEGIKO KONTZERTUA / CONCIERTO DEPARTAMENTO DE CANTO

OLERKIA ETA MUSIKA - POESÍA Y MÚSICA

14

 

+2/17

PIANO ENTZUNALDIA / AUDICIÓN DE PIANO

Irakaslea: Belén Duque e

14

 

+2/16

BIOLIN ENTZUNALDIA / AUDICIÓN DE VIOLÍN

Irakaslea: Enrique Campos – Pianojolea: Iñigo Iñurrieta

15

 

+2/16

BIOLA ENTZUNALDIA / AUDICIÓN DE VIOLA

Irakaslea:Marina Barredo – Pianojolea: Jon Urdapilleta

15

 

+2/17

BIOLIN ENTZUNALDIA / AUDICIÓN DE VIOLÍN

Irakaslea: Miren Bustamante – Pianojoleak: Iñigo Iñurrieta eta Arrate Monasterio

16

 

+2/17

BIOLIN ENTZUNALDIA / AUDICIÓN DE VIOLÍN

Irakaslea: Ainhoa Agudo – Pianojoleak: Iñigo Iñurrieta eta Arrate Monasterio

16

 

+2/16

BIOLONTXELO ENTZUNALDIA / AUDICIÓN DE VIOLONCHELO

Irakasleak: Itziar Atutxa, Itziar Basagoiti eta María Zubicarai

Pianojolea: Mario Lerena

17

18:30

Auditorioa

BANDA ETA SOKA ORKESTRA KONTZERTUA / CONCIERTO DE BANDA Y ORQUESTA DE CUERDA

Zuzendariak: Maite Aurrekoetxea eta Txaber Fernández

17

 

+2/16

PIANO OSAGARRIA, PRAKTIKA, TALDE INSTRUMENTAL ETA INPROBIZAZIO ENTZUNALDIAK / AUDICIONES DE PIANO COMPLEMENTARIO, PRÁCTICA, CONJUNTO INSTRUMENTAL E IMPROVISACIÓN

Irakaslea: Flora Gómez, Susana Rincón eta Oier Etxaburu

17

 

+2/17

GANBARA MUSIKA ENTZUNALDIA / AUDICIÓN DE MÚSICA DE CÁMARA

Irakasleak: Carmen Gutiérrez

18

18:00

Auditorioa

ORKESTRA SINFONIKO KONTZERTUA / CONCIERTO ORQUESTA SINFÓNICA

Zuzendaria: Maite Aurrekoetxea

18

 

+2/17

BIOLONTXELO ENTZUNALDIA / AUDICIÓN DE VIOLONCHELO

Irakasleak: Itziar Atutxa, Itziar Basagoiti eta María Zubicarai

Pianojolea: Mario Lerena

18

 

+2/16

KLARINETE ETA GANBARA MUSIKA ENTZUNALDIA / AUDICIÓN DE CLARINETE Y MÚSICA DE CÁMARA

Irakasleak: Jou González eta Pablo Dávila – Pianojolea: Mario Lerena

21

17:30

Auditorioa

“BEETHOVEN ETA PIANOA” KONTZERTU HITZALDIA / CHARLA – CONCIERTO “BEETHOVEN Y EL PIANO”

Miguel Ituarte, pianoa

21

 

+2/16

KLABE ENTZUNALDIA / AUDICIÓN DE CLAVE

Irakaslea: Juanma Ibarra

21

 

+2/17

BIOLIN ENTZUNALDIA / AUDICIÓN DE VIOLÍN

Irakaslea: Fernando Bravo – Pianojoleak: Iñigo Iñurrieta eta Arrate Monasterio

22

 

+2/17

KANTU KURTSOA / CURSO DE CANTO

Vanesa Goikoetxea

22

 

+2/17

PIANO OSAGARRIA ENTZUNALDIA / AUDICIÓN DE PIANO COMPLEMENTARIO

Irakaslea: Flora Gómez

23

18:30

Auditorioa

GABONETAKO KONTZERTUA / CONCIERTO DE NAVIDAD

23

 

+2/17

KANTU KURTSOA / CURSO DE CANTO

Vanesa Goikoetxea

23

 

+2/16

Entzunaldia KONPOSIZIO OINARRIAK / Audición FUNDAMENTOS DE COMPOSIÓN

Irakaslea: Olatz Ayastuy eta Daniel Apodaka

 

 

 

CERRADAS AL PÚBLICO / PUBLIKOARI ITXITA

ABIERTAS AL PÚBLICO / PUBLIKOARI IREKITA