ACTIVIDADES de MARZO / MARTXOKO JARDUERAK

1

16:00

2.17

SAXO MASTERCLASS - LUIS GONZALEZ GARRIDO

2

11:45

Euskalduna

MUSIKA-MÚSICA

Concierto de la ORQUESTA SINFÓNICA

ORKESTRA SINFONIKOaren kontzertua

4

17:00

18:30

2.16

Audición de GUITARRA / GITARRA entzunaldia

Sylvia Gutiérrez - Jesús Melchor

4

19:00

2.17

Audición de FAGOT entzunaldia

Aitor Gullón / Iñigo Iñurrieta

5

18:00

2.16

Audición de OBOE entzunaldia

Aintzane Barona / Iñigo Iñurrieta

5

16:00

2.17

CLARINETE MASTERCLASS - MIKEL DONAZAR

6

18:00

2.16

Audición CONTRABAJO/KONTRABAXU entzunaldia

Angel Ituarte / Miriam Alonso

6

18:30

2.17

Audición de OBOE&CÁMARA entzunaldia

Aintzane Barona / Iñigo Iñurrieta

6

18:30

Auditorio

Concierto de BANDA Kontzertua

Zuzendaria: Maite Aurrekoetxea

7

17:30

2.16

Audición de CLARINETE/KLARINETE entzunaldia

Mikel Cortés  / Miriam Alonso

7

18:00

2.17

Audición de CONJUNTO y PIANO

TALDE eta PIANO entzunaldia: Flora Gómez

8

19:00

Auditorio

EMAKUME MUSIKAGILEAK

Concierto de PROFESORES

IRAKASLEEN Kontzertua

11

18:00

2.16

Audición de VIOLÍN / BIOLIN entzunaldia

Ainhoa Agudo / Marta Cara 

11

18:00

2.17

Audición de VIOLONCHELO / BIOLONTXELO entzunaldia: Itziar Atutxa - Itziar Basagoiti - María Zubikarai / Mario Lerena

11

17:00

Auditorio

Concierto de PIANO Kontzertua

Departamento de Tecla / Tekla Mintegia

12

16:00

2.16

FAGOT MASTERCLASS - DAVID TOMÁS

12

18:00

2.17

Audición de VIOLÍN / BIOLIN entzunaldia

Iñaki Lagos / Iñigo Iñurrieta 

13

18:00

2.16 

Audición de PIANO entzunaldia

Belén Duque 

13

18:00

2.17

Audición de VIOLONCHELO / BIOLONTXELO entzunaldia: Itziar Atutxa - Itziar Basagoiti - María Zubikarai / Mario Lerena - Iñigo Iñurrieta 

14

19:00

2.16

Audición de VIOLÍN / BIOLIN entzunaldia

Iñaki Lagos / Iñigo Iñurrieta 

14

18:30

2.17

Audición de PIANO COMPLEMENTARIO e IMPROVISACIÓN / PIANO OSAGARRIA eta INPROBIZAZIO entzunaldia: Oier  Etxaburu

14

18:30

Auditorio

Concierto de ORQUESTA DE CUERDAS

SOKA ORKESTRA kontzertua

Zuzendaria: Maite Aurrekoetxea

15

15:30

2.17

Audición de CLAVE / KLABE entzunaldia

Juanma Ibarra 

15

18:00

Auditorio

Concierto de la ORQUESTA SINFÓNICA

ORKESTRA SINFONIKOaren kontzertua

Zuzendaria: Maite Aurrekoetxea

18

17:30

2.16

Audición de SAXOFÓN / SAXOFOI entzunaldia

Alain Sancho - Alberto Mielgo - Idoia Ugalde

18

Auditorio

Ciclo Barroco: BARROKO TXIKI 17:00

Ciclo Barroco: BARROKO LIRIKOA 19:00

19

16:00

2.16

Encuentro con ASIER POLOren topaketa 

19

19:30

Auditorio

Concierto de BIG BAND kontzertua

Zuzendaria: Oier Etxaburu

20

17:30

2.16

Audición de SAXOFÓN / SAXOFOI entzunaldia

Alain Sancho - Alberto Mielgo - Idoia Ugalde

20

17:30

2.17

Audición de TXISTU entzunaldia

Aitor Amilibia - Maite sagastibeltza / Iñar Sastre

20

18:30

2.4

Audición de FLAUTA entzunaldia

Mikel Piris / Maite Villate

20

18:30

Auditorio

Ciclo Barroco: BARROKO INSTRUMENTALA

21

18:00

2.16

Audición de VIOLÍN / BIOLIN entzunaldia

Miren Bustamante / Iñigo Iñurrieta

22

18:00

2.16

Homenaje a compositores sudamericanos

Hego Amerikako konpositoreei omenaldia

Departamento de GUITARRA / GITARRA Mintegia

22

19:00

Auditorio

Ciclo Barroco: IRAKASLEEN KONTZERTUA